Sıkça Sorulan Sorular

Edit Hazır Site ©, Edit Yazılım tarafından tasarlanmış, kurgulanmış ve derlenmiş web sitesi veya web sayfası tasarım aracıdır. Bu araç yardımıyla web sitelerini kolayca tasarlayabilir ve firmanızı internet ortamına taşıyabilirsiniz. Edit Hazır Site Türkçe olmasına rağmen İngilizce içeriğinize uygun olarak İngilizce sayfalar da tasarlayabilirsiniz.
Edit Hazır Site © internet üzerinden yönetilebilen web tabanlı bir uygulamadır. Kullanıcı tarayıcı ekranında ilgili adresi çağırdığında karşısına çıkan giriş ekranına doğru bilgileri girerek sistemin yönetim paneline ulaşabilir. Bu panelde, sahip olduğu modüller ile (Sayfa, Galeri, Video, Ürün, SEO, İletişim, Haber, E-Katalog, vb.) isteğine uygun bir web sitesi tasarlayabilir.
Edit Hazır Site© her tür kullanıcıyı düşünerek kolay ve basit kullanıma göre tasarlanmıştır. Tasarım esnasında yazılım bilgisi gerektirmez. Ayrıca tasarım adımlarını kısaltmak ve web sitesi tasarım adımlarını kısaltmak için tasarım sihirbazı da sisteme eklenmiştir.
Edit Yazılım olarak siz hazır site kullanıcılarına bir telefon uzağız. Her tür yazılım ve web sitesi desteğini, paketinizin içeriğine bağlı olarak, sizlere vermekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.
Edit Hazır Site© konseptini daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaştırabilmek adına sistemimizi 3 farklı paket halinde tasarladık. Bu sayede tüm modüllere ihtiyacı olmayan, sınırlı bütçeli kullanıcılar ile daha kapsamlı bir site yapmak isteyen müşterilerimize aynı ürünü sunabilmekteyiz.
Bu kadar hızlı değişen web dizayn dünyasında sizlere bir program satmak ve 1 sene geçmeden eskiyecek olan bu program ile karşı karşıya bırakmak istemedik. Zaten piyasade bu işi hakkıyla yapan çok sayıda profesyonel yazılım mevcut. Bizim yapmak istediğimiz, güncel değişimler ve gelişmeler ışığında sürekli yenilenen basit, sade ve kullanışlı bir hazır site tasarım aracıydı. Bu aracı da ancak kendi sistemimizden sunabiliyorduk. İşte bu sebeple uygun maliyetler ile sistemi Edit Yazılım’dan bir seneliğine kiralayarak kullandırma yolunu tercih ettik.
Hayır! Herhangi bir Edit Hazır Site© paketi satın aldığınızda 1 yıllık domain ücretinizi bir ödüyoruz.
Bu soruya cevap vermek için iş kolunuzu analiz etmemiz gerekmekte. Paketlerin içeriğini inceleyerek kararı kendiniz verebilirsiniz. Ya da bizi sayfanın üst kısmındaki telefonlardan arayarak ücretsiz yardım alabilirsiniz. Web sitesinde çift dili olanlar için de hazır site! Edit Yazılım, hazır site konseptini tasarlarken birçok faktörü düşünerek hareket etti. Bu yüzden hazır sitelerimiz iki dille çalışacak şekilde tasarlandı. Hazır siteyi yöneteceğiniz kullanıcı paneli tamamen Türkçe olarak kullanılabilirken, web sitesi, İngilizce içerik de girildiğinde İngilizce olarak da gezilebilmektedir